Doporučujeme
www.mywood.eu
e-mail:    Wallenfels@seznam.cz                                                                                    telefon:    +420 607 236 390
Firma byla založena v roce 1992. I když se filozofie firmy časem měnila, základním sortimentem zůstaly výrobky ze dřeva. Postupem času jsme začali navrhovat design a technická řešení výrobků a samotnou výrobu jsme zadávali do jiných dílen. V roce 1994 jsme rozšířili sortiment o stavebně truhlářské výrobky - okna, dveře, okenice a domky na nářadí a celou výrobu jsme dodávali do druhé největší firmy na výrobu domů ze dřeva v Evropě.

Naše výrobky - především hračky jsou i v takových zemích, jako je Japonsko, USA, Kanada, Dánsko, Belgie, Nizozemí, Německo, Itálie, Saudská Arábie, Spojené Arabské Emiráty a další. V tuzemsku jsou naše hračky a vybavení v každé třetí mateřské škole a v mnoha základních školách.


V současné době naší hlavní činností je truhlářství a tesařství. Umíme vyrobit jakékoliv truhlářské výrobky či provádět tesařské práce.


Náš nejznámější výrobek v tuzemsku je určitě dřevěná chlebovka (schránka na chleba) s roletou. A i když hodně firem se snažilo napodobit tento výrobek, myslíme si, že svou funkčností a propracovaností je nejlépe zvládnutý ze všech. Vyrobených více jak 100 000 kusů a dodaných do 526 obchodů svědčí o oblíbenosti dřevěné chlebovky.


Dalším velmi úspěšným výrobkem je oblouková pergola Palmira®, která je chráněna průmyslovým vzorem. Jednoduchými úpravami lze pergolu změnit na přístřešek na auto tzv. Carport nebo na altán či přístřešek nad bazén a dokonce lze takto vyrobit krásný, atraktivní skleník. Svými vlastnostmi vyniká nad konkurenčními výrobky s tradičními sedlovými, valbovými či pultovými střechami. Navíc je celá dřevěná konstrukce vyrobena z tzv. mimo-středového dřeva, které zajišťuje, že jednotlivé dřevěné prvky se nekroutí a nepraskají.


Zákazníkům se snažíme vyjít vstříc a reagujeme na všechny jejich požadavky. Nebojte se k nám přijít:
Naše výhody?


- jsme ve svém objektu a nejsme zatíženi nájmy či pronájmy, leasingy a úvěry

- vše podřizujeme k tomu, aby výrobek byl cenově přijatelný, ale zároveň i kvalitní

- snažíme se používat moderní materiály a novinky, ale nebojíme se použít i staré výrobní postupy

- zákazníka vždy seznamujeme se všemi možnostmi výroby

- nikdy neslibujeme, co nelze splnit

- u nás se zákazník dozví i o konkurenčních firmách, které se specializují na vybrané obory výroby


pergoly-altány-vrata-dveře a okna
Truhlářství-Příbram
ing. Ivan Wallenfels, truhlářství - tesařství, Zadní Poříčí 10, 262 72 Březnice, tel.:+420 607 236 390, e-mail: Wallenfels@seznam.cz