Doporučujeme
www.mywood.eu
e-mail:    Wallenfels@seznam.cz                                                                                    telefon:    +420 607 236 390
OSTATNÍ

Jako správné zakázkové truhlářství vyrábíme všechno "od dřeva". 

Nábytek vyrábíme z materiálů podle požadavku zákazníka, jak z velkoplošných materiálů (desky dřevovláknité potažené folií, častěji přírodní dýhou), tak i z masivního materiálu. Abychom "šetřili kapsu zákazníka", používáme kombinaci dřeva, desek a dýhy. Tím docílíme jednak efektu, že vše je vyrobeno jako z masivu, ale zároveň u velkých ploch se nemusíme obávat, že dojde k deformaci vlivem teploty či vzdušné vlhkosti. Povrchovou úpravu volíme dle požadavku zákazníka.

V poslední době si zákazníci oblíbili moderní způsob povrchové úpravy voskem či vosko-olejem, které jsou čiré nebo jsou "kolorovány" do nejrůznějších odstínů a patin. Mezi nábytek patří výroba kuchyňských linek. Jsme schopni vyrobit kuchyni na přání zákazníka počínaje od lamina, přes dýhu až po masiv. Kuchyňská dvířka nejčastěji vyrábíme z masivu, z kombinace masivu a dýhy, nebo jednoduchá dvířka z lamina. Pokud to zákazník vyžaduje, používáme také kupovaná foliovaná dvířka, vyráběná různými výrobci, v nejrůznějších odstínech a provedení.

Dalším typem nábytku jsou samozřejmě různé vestavné skříně. Jako truhlářství často vyrábíme skříně z různých, námi dýhovaných korpusů a dveří případně v kombinaci s masivními materiály. Hlavním důvodem bývá, že různá "studia" neumí a nemohou s těmito materiály pracovat, a proto si zákazník musí nalézt truhlářskou dílnu.

Navrhneme a vyrobíme schody podle vašich představ a také Vám poradíme jaký typ schodů si vybrat, aby Vaše nové schody byly pohodlné. Častým typem schodů jsou schody samonosné s nebo bez podstupnic nebo schody přímé, ale za zmínku určitě stojí třeba schody tzv. "mlynářské", které lze použít všude tam, kde je málo místa a kde je příliš velké stoupání schodů. Mnohdy dřevěné schody jsou doplněny či kombinovány s jinými materiály, jako je například kované železo nebo moderní sklo.
Obklady stěn, stropů a jiných podhledů nemusí být pouze z palubek, mohou být použity i jiné dřevěné materiály. Volba z nepřeberného množství možností záleží na zákazníkovi nebo na typu použití. Pokud se můžeme pochlubit, tak jedna z věcí, které opravdu umíme, jsou různá podbití z palubek do oblouku. Ve fotogalerii je příklad, kdy jsme dostali zakázku, s kterou si více firem "vylámalo zuby". Pokládku podlah z masivních podlahových prken nebo tzv. plovoucích podlah rovněž provádíme. V případě podlah z masivu děláme i finální povrchovou úpravu, kterou si zákazník může zvolit sám. A sice od lakování až po různé typy voskování a olejování.

Provádíme rekonstrukce a vybavení prodejen a jiných provozoven. Tyto práce jsou navrženy většinou architekty a taky pod jejich dozorem. Kompletní vybavení prodejny dubovým nábytkem, který má povrchovou úpravu voskováním, je uvedeno ve fotogalerii. Jiným příkladem je třeba vybavení pizzerie včetně vstupních portálů ve velkém obchodním centru.

fotky:
pergoly-altány-vrata-dveře a okna
Truhlářství-Příbram
ing. Ivan Wallenfels, truhlářství - tesařství, Zadní Poříčí 10, 262 72 Březnice, tel.:+420 607 236 390, e-mail: Wallenfels@seznam.cz